Altyap - Web Yazilim ® - Hazır Php Script - Hazır Web Sitesi - Hazır Site

Altyap

Altyap

MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri  DC İLE TANIŞIN.

 

Bugün kamu ve özel sektör kuruluşlarına ait ve kritik önem taşıyan binlerce uygulama MnwcsBiliisim Veri Merkezi’nde barındırılmaktadır. MnwcsBiliisim, sahip olduğu kuvvetli alt yapısı ve 10 yılı aşkın tecrübesi ile veri merkezi hizmetlerinde 
%99,999 oranında “uptime” garantisi sunar.

 

Kesintisiz İnternet Erişimi

MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri  Datacenter Network alt yapısı ülkemizdeki en büyük verimerkezi alt yapısı durumundadır. Aktif 80 Gbit kullanım oranı ile rakipsiz kapasite ve kesintisiz internet erişimi sağlıyoruz. 

2 Farklı santral üzerinden Türk Telekom, 2 farklı santral üzerinden Turkcell Superonline erişimine ek olarak Vodafone altyapısı ile de erişim sağlayabilmekteyiz. 

Alt yapı ekipmanlarında Juniper ürünleri üzerinde kurulmuş yedekli network yapısı üzerinde 1Gbit 10 Gbit ve dilerseniz 100 Gbit port sunabilmekteyiz.

 

7/24 İzleme ve Destek

 

Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için çağrı merkezimiz sürekli olarak görev yapmakta olup ihtiyaçlarınız için ulaşabilmeniz için elimizden gelen desteği sunmaktayız. 

İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.

 

En Geniş Aktif Datacenter Alanları

 

MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri  DC 1 İstanbul Üsküdar ilçesinde üvenlikli iş merkezinde faaliyet göstermektedir. Deprem yönetmeliğine uygun tasarlanmış M2 1200 Kg kapasiteye uygun hazırlanmış inşaat sistemi bulunmaktadır. 

Bina girişi itibari ile tamamen güvenlikli ve 7/24 elektronik ekipmanlar ile izlenen/kaydedilen bina siz müşterilerimize sürekli güvenlik sağlamaktadır. 

Datacenter ve Ofis güvenliği bağımsız olarak 7/24 kaydedilmekte ve izlenmektedir. 5 Metre tavan yüksekliği, 50 CM yükseltilmiş döşeme ile dünya standartlarına uygun verimerkezi ortamı siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

a yazısını bu alana yazabilirsiniz.

Bizden haberdar olmak için yan tarafa mail adresinizi yazabilirsiniz.

Üye Girişi

Veya
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olmak ister misiniz? İletişim & Ulaşım