Hakkımızda - Web Yazilim ® - Hazır Php Script - Hazır Web Sitesi - Hazır Site

Hakkımızda

hakkımızdaa

MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri KİMDİR?

 

 

İçinde bulunduğumuz çağda, bilginin öneminin giderek arttığı ve teknolojinin kaçınılmaz ilerlemesini öne çıkaran yeni bir dönemin başladığı herkesçe kabul edilen bir gerçektir.

İnternet ile birlikte bilgiye sınırsız erişebilme olanağı, insanların gelişmesine ve yeni ufuklar peşinde yürümesine imkan sağlamıştır.

Oluşan bu yeni durumla, bizler de kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli değişen dünyada ve giderek artan rekabet ortamında teknolojinin bizde bıraktığı tüm birikimleri kullanarak insanlığa ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden bilişim teknolojilerini uzman kadromuz ile takip ederek, kaliteli hizmet misyonu ile yolumuza devam etmekteyiz.

Firmalarınızın çağımız internet dünyasında ihtiyaç duyduğu bütün hizmetleri minimum fiyat, maksimum kalite anlayışı ile kullanımına sunmaktayız. Sizlerle aynı takımda olduğumuzun bilincinde olup, profesyonel kadromuz ile size bir telefon kadar yakınız.

MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri  çalışanları olarak, sahip olduğumuz tecrübelerle birlikte yüklendiğimiz sorumlulukların bilincindeyiz.

Sadece ihtiyaçlarınızı karşılamak değil, aynı zamanda sizin yerinize düşünebilmek, sorunlarınızı giderebilmek ve gelecek hazırlamak misyonu ile sizlere hizmet vermenin, tüm çalışanlarımız ve ortaklarımız adına gururunu yaşamaktayız. MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri , geleceği güvenle planlamak için hizmetinizdedir.

 

MnwcsBiliisim İnternet Yazılım & Donanım Hizmetleri SİZE NELER SUNAR?

 

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

 

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

 

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

 

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

 

Web Tasarım Ve Desing Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

 

 

 

 

  • TİCARİ BİLGİLERİMİZ
  • BELGELERİMİZ
  • Kayıtlı Vergi Dairesi: Osmangazi / Bursa / Türkiye
  • Vergi Numarası: 000 000 0000
  • Kayıtlı Ticaret Odası: Bursa Ticaret O.
  • Tescil Tarihi: 00/00/0000
  • Ticaret Sicil Numarası: 000 000
  • Oda Sicil Numarası: 000 000 000 000 00
  • Yer Sağlayıcı Belge No: 0000

Bizden haberdar olmak için yan tarafa mail adresinizi yazabilirsiniz.

Üye Girişi

Veya
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olmak ister misiniz? İletişim & Ulaşım